Vyčerpanie a preťaženie je v dnešnej dobe sprevádzajúcim znakom každého jedného z nás. Vyčerpáva vás vaša práca či škola. Vyčerpáva vás vaša každodenná starostlivosť o vaše deti a domácnosť. Vyčerpáva vás množstvo povinností, ktoré musíte za svoj deň stihnúť. Stretnutia s priateľmi či s rodinou sa už rovnako zmenili na povinnosť. Kde sú tie časy, keď čas strávený s ľuďmi bol vašou oázou.

Dnes však chcete len jedno. Chcete vypnúť! Vypnúť hlavu a okolitý svet a byť samy so sebou. Na odhlučnenie priestoru vám jednoznačne odporúčame kvalitnú akustickú penu. Akustická pena spoločne s nepriezvučnými doskami vám zaručí otázku, ktorú samy sebe túžite položiť už dlhú dobu: „Počuješ to ticho?“

Neviem o čom je reč

Akustická pena je vlastne pena, ktorá je potiahnutá spevňujúcou tkaninou, ktorá slúži na výrazné odstránenie hluku. Môžete ju využiť ako obklad steny alebo stropu. Dokonca je možné túto penu použiť i pod podlahu alebo koberec. Vlastnosti samostatnej peny nie sú však dostatočné na útlm v nízkych frekvenciách zvuku. My vám teda odporúčame jej kombináciu s doskou s vysokou nepriezvučnosťou.

Oddych aj v práci

Áno, toto naozaj znie ako z nejakej vymyslenej rozprávky, ktorá nemá ďaleko od tých, ktoré nám rozprávali naši rodičia ako malým. My vám však prezradíme ako z tejto zdanlivej predstavy vytvoriť skutočnosť. Vďaka inovatívnym akustickým stenám sa vaša kancelária premení na miesto pokoja.

Spoločne s moderným dizajnom, eleganciou a dostatočným tichom sa vaša kancelária razom zmení na miesto, z ktorého nebudete chcieť len tak odísť. Môžete si vybrať z tých najrôznejších typov stien. Výber je naozaj len a len na vašej osobnej preferencii. Odporúčame vám sa bližšie pozrieť na presklené steny. Tie totižto vašej kancelárií dodajú nadčasový vzhľad. Netrpte zbytočne v práci, keď hravo, rýchlo a jednoducho sa môže vaša kancelária premeniť na vaše útočisko.