Ženy nemajú až taký problém s návštevou gynekológie – ženského lekára. Väčší problém s návštevou ich „mužského“ lekára, čiže urológa majú muži. Mnohí z nich sa mu úspešne vyhýbajú a do ambulancie tohto lekára nikdy nezavítali. Príčinou, prečo sa rozhodli túto ambulanciu obchádzať nie je ani tak strach, ako možný pocit hanby.

Odborného urológa Bratislava sa však zaručene báť a ani hanbiť nemusíte! Milí páni, poďte sa však pozrieť na to, kedy je návšteva urológa naozaj nutná?

  • Muži trpiaci ochorením prostaty/ močového mechúra
  • Obličkové koliky
  • Neplodnosť
  • Poruchy ejakulácie
  • Problémy s erekciou

Ako vyzerá urologická prehliadka?

  1. Konzultácia

Počas konzultácií s vami lekár prediskutuje váš zdravotný stav, ťažkosti a symptómy, ktoré vám znepríjemňujú život.

 

  1. Vyšetrenie

Ak je to potrebné, tak priamo na mieste podstúpite sonografické vyšetrenie, či odber krvi.

 

  1. Laboratórne vyšetrenie

Niekedy si vás lekár môže požiadať o dodatočné prinesenie moču, či ejakulátu. Tieto látky budú ďalej podrobené laboratórnym vyšetreniam

 

  1. Záver

Váš urológ vám nastaví liečbu a navrhne možné riešenie. V nevyhnutných prípadoch vás objedná na zákrok

Takáto kvalitná urologická prehliadka vás čaká aj na kvalifikovanej urológii Nové Zámky.

Na prehliadka u urológa nie je nič nezvyčajné, a preto sa, milí páni, vôbec nemusíte obávať a cítiť sa trápne. Ak si to váš zdravotný stav vyžaduje, tak nad návštevou nepremýšľajte príliš dlho. Zdravie je predsa prednejšie ako hrdosť. Ani neviete koľkým možným nepríjemnostiam môžete predísť, ak sa odhodláte k návšteve urológa. Prehliadka u urológa nie je naozaj nič strašidelné. Vezmite teda svoju mužskú odvahu a zatočte raz a navždy s problémami s vašou pýchou.