Trávite so svojou drahou polovičkou už nejaký ten rok a kompletne vám došli nápady na krásny a zároveň kreatívny darček? Preto sme tu! Aby sme vám predstavili zopár užitočných tipov na ten najoriginálnejší darček, ktorý bude vytvorený na mieru len a len pre vašu polovičku.

Tip číslo jeden: zábavné dámske tričko s potlačou. Ak vaša drahá miluje vtipné darčeky, tak práve tričko s originálnou zábavnou potlačou môže byť skvelým darčekom. Vyberte farbu trička, ktorú miluje práve ona, už len týmto krokom ju milo prekvapíte. Následne vyberte vašu spoločnú obľúbenú hlášku z nejakého filmu alebo niečo vtipné, čo vyšlo práve z úst vašej milovanej. Tričko však nemusí obsahovať len vtipný odkaz. Môžete si naň nechať spraviť aj romantickú pripomienku, pri ktorej sa vašej priateľke vždy objaví úsmev na tvári.

Tip číslo dva: originálny kožený náramok. Tento darček nadchne nie len každú ženu, ale rovnako aj všetkých pánov. Kožené náramky pôsobia elegantne a jednoducho ich zladíte skoro k akémukoľvek outfitu.

Čo robiť, keď vzťah upadá?

Určite už väčšina z vás počula o knihe: Päť jazykov lásky. A presne to je dôležité v každom vzťahu. Je dôležité, aby ste dokázali vašu lásku vyjadriť tak, aby ju váš partner dokázal pochopiť. Vzťah nie je šprint, je to maratón. Preto ak máte pocit, že vaše city začínajú chladnúť, tak to nevzdávajte, ale skúste sa so svojim partnerom o tomto probléme dôverne porozprávať.

Milé ženy, muži nemajú radi, keď ich poučujete a hovoríte neustále len o ich chybách, preto sa snažte o to, aby vaša konverzácia prebiehala v príjemnom duchu. Samozrejme, že je dôležité si vedieť povedať svoj názor, no dávajte si väčší pozor na jazyk. Viem, že vieme byť kráľovné asertívnej komunikácie, no vo vzťahu vieme byť aj pekne komplikované a nevrlé.

Milí muži, keď sa s vami žena rozhodnete rozprávať o vzťahu, tak jej načúvajte. Ženy milujú, keď vedia, že ich názor je rovnako dôležitý. Nezľahčujte problémy, ktoré vaša priateľka/ manželka vidí vo vzťahu, ale snažte sa ju obdariť porozumením.

Verte mi, že vzájomná komunikácia je kľúčom k šťastnému fungujúcemu vzťahu.