Vaničky do kufra, pod pojmom vanička, si mnohí z vás určite predstavia hlbokú a častokrát nepraktickú vaňu. V tomto prípade je to však úplne inak. Reč nie je ani tak o vaničkách do kufra, ako o podložkách, ktoré si môžete vystrieť na dno kufra vášho automobilu. Aby nedošlo k nedorozumeniu, tieto vaničky predstavujú akúsi podložkou. Najmä gumové vaničky do kufra sú mimoriadne praktické. Slúžia ako prevencia proti poškodeniu samotného materiálu, z ktorého je interiér kufra vyrobený. Myslím si, že títo gumený pomocníci sú naozaj skvelými alternatívami.

Napríklad sa spolu so svojou rodinou vyberiete na nákup. Tašky máte plne múky, cukru, krupíc a podobne. No a do kufra položíte aj kartóny mlieka. Nedajbože, sa vám múka rozsype do kufra a máte o zábavu postarané. Budete musieť vytiahnuť vysávač a celý kufor povysávať. S vaničkami do kufra bude však vaša robota o značnú mieru jednoduchšia. Skrátka len vytiahnete vaničku z kufra a múku vysypete. Ak sa vám vyleje mlieko do kufra, kde takáto vanička chýba, tak to tiež môže spôsobiť peknú šarapatu.

Mlieko sa môže vsiaknuť do materiálu vášho kufra, kde skysne a vaše auto bude nepríjemne zapáchať. Znova, ak máte vaničku do kufra, tak ju skrátka vytiahnete a opláchnete pod prúdom tečúcej vody. Vyhnete sa tým nepríjemnému zápachu zo skysnutého mlieka. Ďalším efektívnym spôsobom, ako ochrániť interiér auta je kúpa koberčekov do auta.

Vo vašom aute sa môžete cítiť ako doma

Pocit komfortu, pohodlia a luxusu vo vašom aute môžete docieliť práve vďaka koberčekom do auta, ktoré si môžete kúpiť za pár eur v hocijakej predajni alebo si ich môžete nechať ušiť na mieru. Na výber máte z rôznych farebných prevedení, z najrôznejších  materiálov a potlače. Dôležité je to, čo sa páči práve vám a v akom interiéry sa budete práve vy cítiť pohodlne a luxusne. Koberčeky do auta dodajú vášmu autu ten správny šmrnc a aj z nie celkom nového auta dokážu vykúzliť miesto luxusu a pohodlia.