Čo neodmysliteľne patrí do povinnej výbavy každého motorkára? Je to jednoznačne bunda! Správna bunda pre motorkárov by mála spĺňať rad funkcií. Jej najpodstatnejšou funkciou/ vlastnosťou by mala byť ochranná funkcia. Správna motorkárska bunda  by vás mala ochrániť nie len pred všakovakými živlami a nástrahami počasia, ale rovnako by vás mala ochrániť aj v prípade nehody. Čo je teda naozaj dôležité je všímanie si materiálu a spracovania, z ktorého je bunda, ale aj jej chrániče, vyrobené.

Dané chrániče môžu byť priamo zakomponované v bunde, ale rovnako môžeme hovoriť aj o vkladacích chráničoch. Jednou z ďalších dôležitých funkcií, ktoré by mala správna motorkárska bunda spĺňať, je pohodlnosť. Zamerajte sa na to, aby vás bunda nikde netlačila. Je naozaj veľmi otravné, keby ste sa mali počas jazdy neustále naprávať. Zvyšujete tým aj možnosť havárie.

V neposlednom rade je dôležitá aj samotná estetika bundy. Bunda, ktorá vám dobre padne a dodá vám pocit istoty je naozaj skvelou voľbou. Každú jednu zo spomínaných vlastností, akými boli: ochrana, pohodlnosť a estetika, spĺňajú kvalitné bundy Furygan. Ak teda stále hľadáte tú správnu bundu pre váš motorkársky život, tak práve bunda Furygan je tou správnou možnosťou.

A čo si obuť na nohy?

Nevyhnutnou súčasťou správneho motorkárskeho vybavenia je aj vhodná obuv. Rovnako ako pri bundách, tak aj tu treba dbať na výber zvoleného materiálu. Materiály, z ktorých sú čižmy zhotovené, by mali byť odolné podmienkam a hravým spôsobom by mali zvládnuť aj náročnejšie zaťaženia. Čižmy by mali spĺňať  najmä ochrannú funkciu. Jednou z overených možností sú moto čižmy Forma. Výber je široký a každý si príde na svoje.

Môžete si vybrať vhodnú alternatívu medzi čižmami Forma presne podľa vašich preferencií. Či už je motorka len vašou voľnočasovou aktivitou alebo vašim celým životom, tak bez pochýb si vyberiete zo širokej škály čižiem, ktoré ponúka práve spomínaná značka čižiem Forma.