Verím, že každý jeden z nás nenásytne túži po dome svojich snov. Možno si mnohí vizualizovali svoj vysnený dom už počas detstva. No teraz, keď už ste dospelí, tak zrazu nie je všetko také ružové ako sa to zdalo vtedy. Zrazu treba plán. Ako treba postupovať pri realizácii vášho dokonalého domova?

  1. Treba mať nejaký konkrétny návrh
  2. Vytvorenie si finančného plánu
  3. Vybaviť potrebné povolenia
  4. Výber správnych materiálov
  5. Tá správna firma je dôležitou súčasťou

Áno, ten správny návrh vášho domova je naozaj jednou z tých najdôležitejších vecí pri realizácii. Ak si takýto návrh neviete vytvoriť sami a vizualizácia vám robí problémy, tak sa môžete obrátiť na interiérového dizajnéra, Funguje to naozaj jednoducho. Zmeriate si rozmery napríklad miesta, kde by mala stáť vaša vysnená kuchyňa. S týmito rozmermi prídete za interiérovým dizajnérom, kde za pomoci spoločných konzultácii a 3D vizualizácií dospejete presne k tomu vášmu, k tomu pravému orechovému pre vás.

Nábytkové kovanie – zaručená kvalita

Pre malé výklopy na vysokých a horných skrinkách je tu kvalitný AVENTOS HK-XS, vďaka svojej štíhlej konštrukcii otvára obrovský priestor na tvorivý rozlet malých vysokých a horných skriniek. Takto možno komfortne vybaviť aj korpusy s nízkou svetlou hĺbkou. Symetrický zdvíhací mechanizmus umožňuje jednostranné i obojstranné použitie. Takto sa dajú realizovať aj väčšie, ťažšie čelá.

Prvotriedny AVENTOS HK top vás očarí nie len svojou funkčnosťou, ale aj estetickosťou. Toto výklopové kovanie má kompaktnú konštrukciu a očarí množstvom integrovaných funkcií. Práve tým je AVENTOS HK top ideálne riešenie nábytku, na ktorom zaváži každá drobnosť. AVENTOS HK top nenápadne zapadne do vysokých i horných skriniek. Za svoj minimalistický dizajn získalo toto výklopové kovanie už rad ocenení.