Žiť v tvrdej realite je niekedy náročná úloha. Stereotypy prepletené nečakanými a nie vždy príjemnými situáciami nie sú tou najvhodnejšou chvíľou na úsmev. Každý z nás má svoje dobré a horšie dni. A práve v momentoch, keď sa nám nedarí, hľadáme silu v niečom, v čo skutočne veríme alebo v niekom, na koho by sme sa chceli podobať, koho život by sme aspoň na chvíľu chceli žiť.

Ak nás neposúva vpred viera, hľadáme odhodlanie v superhrdinoch, v silných ženách z románov svetovej literatúry či v ľuďoch, ktorí aj napriek nepriazni osudu, dokázali bojovať za seba a svoj život. Aj Harry Potter bol pre mnohých postavou, ktorá ich dokázala nakopnúť. Ešte dnes mnohí poznajú zaklínadlá, ktoré si v nestráženej chvíli zašomrú popod nos a vo svojich predstavách veria, že čarujú. Vďaka takýmto filmovým či knižným hrdinom sa viacerým ľuďom žije o čosi lepšie.

Harry Potter je nesmrteľný

Na mladého a odvážneho čarodejníka zabudne už len málokto. Tak hlboko sa vryl nielen do pamätí, ale tiež do sŕdc. Vďaka tomu, že je film opakovane prehrávaný v televízii ešte aj v dnešných dňoch, Harry Potter si získava ďalších fanúšikov.  Svojich divákov a čitateľov si dokázal a ešte stále dokáže získať natoľko, že túžia mať doma čosi, čo je známe ako Harry Potter merch. Chcú dať celému svetu na známosť, že aj oni uznávajú kvality Harryho Pottera. Jeho odhodlanie, zmysel pre spravodlivosť, jeho odvahu a vernosť svojim priateľom. Pod slovným spojením Harry Potter merch si môžete predstaviť tričká, mikiny, šaty, ale aj spodné prádlo s Harryho potlačou. Okrem oblečenia, Harry Potter merch ďalej zahŕňa kľúčenky, prívesky, náušnice, prstene, náramky, prívesky, perá, ponožky a mnoho iného. Harry Potter a všetko, čo s ním súvisí sa môže nachádzať všade, kde si to budete priať.

Nesmrteľný je nielen Harry Potter, ale aj jeho príbeh, ktorý žije dodnes, a to aj vďaka licencovanému merch Warner Bros. Tieto  Harry Potter merch nájdete na internetovej stránke dedoles.sk, kde si môžete vybrať z rôznorodej ponuky reklamných predmetov, prostredníctvom ktorých vás bude Harry Potter inšpirovať v priebehu celého dňa.

Harry Potter merch aj u vás doma

Presne tak! Aj vy môžete vlastniť tričko s jeho podobizňou či so služobníkom Dobbym na hrudi. Tričká Harry Potter sú vyrábané z bavlny a materiálov, ktoré neobsahujú žiadne reaktívne farbivá. Sú natoľko kvalitné, že aj po opakovanom praní si môžete byť istí, že potlač nevybledne. Kúpiť si môžete tiež prívesok v tvare zlatej strely, či ponožky s nápisom Expecto Patronum. Okrem toho, že sú ponožky jedinečné tematikou, sú tiež originálne tým, že sa navzájom líšia a predsa tvoria dokonalý pár.  Dedoles svojim zákazníkom ponúka dokonca šperky z jantáru a drahokamov, čo vôbec nemusí byť zlý darček pre ženu k narodeninám. Nezabúdajú však ani na milovníkov komixových postáv, Disney postavičiek alebo Star Wars. Nájdete u nich tričká s takým superhrdinom, po akom vaše srdce doslova piští.

Produkty Harry Potter merch si môžete vybrať na základe toho, či sympatizujete Bifľomoru, Slizolinu, Chrabromilu alebo Bystrohlavu. Na stránke nájdete špecifiká, podľa ktorých si vyberiete tú pravú partiu čarodejníkov pre vás.