Určite už každý jeden z vás počul tú dobre známu vetu: „Menej je niekedy viac.“ Táto veta sa dá sto percentne aplikovať aj na zariaďovanie bytového domu, či domu. Niekedy sú jednoduché línie a čisté prírodné farby omnoho viac ako zbytočná prekombinovanosť vzorov a farieb. Za nás jednoznačne vyhrávajú zemité farby a jednoduché línie, ktoré vydržia trendy aj niekoľko rokov.

Rovnako to platí aj pri podlahách. Od typických farieb dreva sa pomaly upúšťa a čoraz viac sa do popredia tlačia podlahy bielej alebo tmavej farby. Podlahy sivej/ bielej farby sú však rozhodne ľahšie udržateľné ako tie tmavé. Na tmavom nábytku, ale rovnako aj na tmavých podlahách je vidno prach, čiže sú náročnejšie na údržbu. My však veríme, že krásne vinylové podlahy Herringbone vás zaručene zaujmú. Vsaďte na krásu a jednoduchosť, ktorá vás zaručene nikdy nesklame.

Vinylová podlaha vás prekvapí

Vinylové podlahy vám vedia zaručiť osvedčenú kvalitu, ktorá je výsledkom desaťročí výskumu a budovania znalostí o podlahách. Kombinujú technológiu odpudzujúcu vodu s moderným a nadčasovým dizajnom. Netreba zabúdať ani na vysokú odolnosť voči poškriabaniu. Tým vám dokážeme zabezpečiť, že vaša vinylová podlaha zvládne nápor každodenného života – každý deň, počas mnohých rokov.

Vinylové podlahy vám zaistia:

  • mimoriadna odolnosť voči škvrnám
  • vysoká odolnosť voči poškriabaniu
  • plne vodotesná.

Vinylové podlahy nie lenže ulahodia vášmu oku a dokonalým spôsobom vyzdvihnú váš interiér o úroveň vyššie, ale dokonca sú aj veľmi praktickým riešením každej domácnosti. Neváhajte a vsaďte na krásu a praktickosť týchto vinylových podláh, ktoré vám plnohodnotné využívanie vedia zaručiť na niekoľko desaťročí dopredu.