Nie nadarmo sa častokrát hovorí, že keď je spokojná žena je spokojný aj muž. Táto fráza má viacero rovín, my si dnes povieme viac o tej intímnej.

Milovanie je akt intímneho zblíženia sa dvoch ľudí, ktorí k sebe cítia hlbokú náklonnosť. Keď sa nám druha osoba páči a priťahuje nás, máme enormný záujem urobiť ju šťastnou a dopriať jej všetky slasti. Mám to však jeden problém. Muži sú veľakrát nervózni a neveria si, aký výkon podajú a či dokážu uspokojiť svoju partnerku dostatočne. Výsledkom je potom slabšia výdrž, kŕčovitý sex a nespokojnosť partnerky.

Všetky tieto problémy vieme eliminovať výdobytkami dnešnej doby akými  sú napríklad erotické pomôcky. S nimi si viete užiť veľa zábavy a opadne s vás ten stres, vy sa uvoľníte a milovanie je potom krajšie. Tieto pomôcky vám tiež pomôžu vašu partnerku nažhaviť a uspokojiť. Skúste sa pohrať s dildom. Len si dajte pozor aby si naň partnerka príliš nezvykla a nevymenila vás.  Fantázii sa medze nekladú, preto na nebojte vyskúšať všetky polohy z kamasutry.

Veď žijeme len raz a život si treba užívať každý deň naplno, kým sme tu. Pri milovaní je dôležité myslieť v prvom rade na spokojnosť a pocity partnera a až potom na tie svoje.  Neopakujte veci, ktoré ste videli v porne, len tým zabijete čaro vášho splynutia.