Kto z nás by nemiloval posedenia na terasách? Terasy slúžia ako miesto pre relax alebo rovnako aj ako priestor, na ktorom môžete tráviť čas so svojimi priateľmi. V chladných dňoch vám môže excelentne poslúžiť, ak máte na vašej terase aj krb. V tom prípade môžete na terasách presedieť aj celé zimné dni a vy budete v pohodlí a v teple.

Ak sa chcete vyhnúť hmyzu a svoje posedenie na terase dotiahnuť do dokonalosti, tak by ste mali pouvažovať nad rolovacími sieťkami proti hmyzu. Hmyz vie naozaj niekedy nepríjemne potrápiť. Vďaka týmto sieťkam sa cez letné dni nebudete musieť báť nečakanej návštevy v podobe včiel a os v sladkých nápojoch.

Premýšľali ste už nad kúpou markízy? Jej hlavnou funkciu je ochrana pred slnečným žiarením. Markíza chráni nie len pred tým najostrejším slnkom, ktoré je na pravé poludnie, ale rovnako aj pre tým, ktoré sa už chystá zapadnúť.

Poďte sa teraz spolu s nami pozrieť na to, proti čomu sú markízy odolné. Markízy sú pevné, čiže určitý nápor vetra zvládnu. Dôležité je však spomenúť, že ich konštrukcia nie je prispôsobená na veternostné podmienky. V tomto prípade bude lepšie zainvestovať do pergoly. Ak sa však nechcete vzdať markízy, tak jednoznačne zainvestujte do markízy s čidlom. Toto čidlo zaznamená silu a intenzitu vetra a daná markíza sa stiahne. Markíza nepremokne, no nie je stavená na to, aby ste pod ňou sedeli na záhradnom nábytku počas daždivých dní.

Žiaden hmyz v domácnosti

Rolovacie sieťky proti hmyzu na vašu terasu sú priam žiadúcou súčasťou. No môžete mať takúto sieťka aj na oknách svojho príbytku? Jednoznačne áno!

Počas zimných dní hmyzu vo vašich domácnostiach moc nie je. No cez iné ročné obdobia je táto skutočnosť diametrálna odlišná. Radi by ste večer v miestnosti vetrali a zároveň aj svietili? No vždy keď sa snažíte spojiť tieto dve veci, tak vás prepadne invázia rôzneho hmyzu? Ponúkame vám riešenie v podobe inovatívnych sieťok proti hmyzu.